Bubble Fruit

1.16u

4.0

1

Balonları fırlatın ve yüzlercesini eşleştirin

470.3k

Bu uygulamayı oyla

Bubble Fruit, puan kazanmak için aynı renk balonları bağlama becerisinin süper eğlenceli bir oyunudur. Bu oyun klasik Bubble Shooter oyun planını içeriyor; böylece herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın doğrudan Android akıllı telefonunuzda yükseltilmiş ve bağımlılık yaratan bir sürümün tadını çıkarabilirsiniz.

Bubble Fruit'de, ana hedefiniz her seviyede gerekli çiçek sayısını toplamak olsa da, üç veya daha fazla aynı renkli meyve parçalarını eşleştirerek onları ortadan kaldırmak zorundasınız. Bu çiçekler farklı şekillerde gizlidir, bu yüzden onları şekillerin geri kalanını riske atmadan toplamayı denemelisiniz yoksa oyun boyunca ilerlemenizi engelleyen kötü bir duruma düşersiniz. Her balonu doğru bir şekilde attığınızdan emin olun ve dev balon dağının size ulaşmasına izin vermeyin, aksi takdirde baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

Gittikçe zorlaşan 60'dan fazla seviyeye erişiminiz vardır. Oyun basit olmasına rağmen, her bir seviyeyi geçmek için iyi bir strateji uygulamak zorundasınız. Ayrıca, Bubble Fruit ilk sırayı kimin aldığın görmek için arkadaşlarınıza meydan okumanızı sağlayan bir puan ve sınıflandırma sistemi içerir. Puanlarınızı artırabilir misiniz ve Bubble Shooter'ın kralı / kraliçesi olabilir misiniz?
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

X